Wypełnienie kompozytem- nowość na rynku

 

      Jeszcze kilka lat temu w łazienkach królowały wanny i standardowe kabiny prysznicowe. Od jakiegoś czasu natomiast coraz bardziej cenimy sobie możliwość dowolnego kreowania własnej przestrzeni, dlatego też w naszych łazienkach częściej pojawiają się prysznice bez brodzika. Na rynku polskim coraz więcej producentów wzbogaca swoją ofertę o odwodnienia podłogowe przeznaczone do tego typu rozwiązań.

 

      Firma KESMET w swojej ofercie posiada wiele modeli odwodnień podłogowych, które pozwalają na dowolne kształtowanie prysznica. Dostępne są odwodnienia liniowe oraz standardowe wpusty kwadratowe. Klienci mogą wybierać spośród wielu modeli pokryw, bądź zdecydować się na pokrywę przeznaczoną do zabudowy płytką ceramiczną.

 

Odpływ liniowy z kompozytem

 

      Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów nieustannie szukamy nowych, ciekawych rozwiązań, dlatego też jako jedna z pierwszych firm wprowadzamy na rynek nowy produkt. Wypełnienie kompozytem. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w swojej łazience odwodnienie z gładkim wypełnieniem pozbawionym fug. Duży wybór kolorów pozwala na doskonałe dopasowanie do płytek ceramicznych znajdujących się w łazience. Długości kompozytów dostosowane są idealnie do rozmiarów odwodnień, dzięki czemu nie trzeba ich specjalnie docinać. Wypełnienie kompozytem wygląda elegancko i estetycznie. Dzięki swoim bardzo dobrym właściwościom mechanicznym kompozyt jest odporny na wodę, wysoką i niską temperaturę.

 

      Firma KESMET stara się oferować produkty najwyższej jakości i wyznaczać trendy w nowoczesnych łazienkach. Przy produkcji odwodnień dba o detale wykończenia aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dbałość ta sprawia, że po zamontowaniu odwodnienia KESMET w naszej łazience jesteśmy w pełni zadowoleni z wyboru.

 

 

Źródło: www.odplywliniowy.info